Kverulant.s blog - Lepší vyzkoušet než studovat

Your Name
Přejít na obsah

Ne s mým telefonem

Lepší vyzkoušet než studovat
Published v Hardware · 31 Březen 2020
Průměrně se v ČR jedná o přibližně 1500 úmrtí, která jsou každoročně v souvislosti s chřipkou, samozřejmě ve značném rozptylu podle závažnosti konkrétní chřipkové epidemie (identicky jako je značný rozptyl hodnot i ve výše uvedeném přehledu). Uváděné číslo 1500 / rok odpovídá kalkulacím prováděným zahraničními kolegy, tedy situace je podobná i v ostatních vyspělých zemích.

Nosím roušku a pokládám to za dobrý nápad. Dost lidí totiž nezvládá základní hygienická pravidla.
Že je někdo proti, to přikládám tomu, že náhle zjišťuje, jak mu páchne z úst.
Přesto začínám být znepokojený tím, jak si nás vláda vodí za vodítko a podle mne je vrcholem to, co se teď děje na Moravě. Chytrá karanténa. Podle mne nejde o nic jiného, než že si stát trénuje, co všechno umí a co si může dovolit.

Příklad: Stojím na červenou a vedle mne v levém pruhu další řidič. Nakažený koronavirem. Večer u mne nastoupí komando, odebere mi vzorky (čeho všeho nevím, na jak dlouho nevím - to bude super databáze pro MV) a nařídí mi karanténu a já si nevydělám ani floka.

takže to teď dělám tak, že jakmile vyjdu z domu nebo z kanceláře, vypínám telefon. V práci mám kvůli tomu problémy a když jsem jim to vysvětlil, byl jsem za ufouna, což mi je srdečně jedno. No ale to nestačí, zvláště u telefonů s vestavěným akumulátorem. Zde vysvětlení.

A teď jsem na Amazonu objevil skvělý "antispy" sáček na telefon.
Telefon se do něj vloží (vypnutý) a je naprosto nevystopovatelný.
Jdu do něj.


Bez komentářů

(c)2020 Kverulant.s
Návrat na obsah